Změny ve VS 3PG – Manažerská psychologie a sociologie

Přehled změn ve vedlejší specializaci Manažerská psychologie a sociologie se týká pouze studentů zapsaných od zimního semestru 2023:

• Kurz 3PS444 Aplikace sociálně-psychologických poznatků je nově možné absolvovat až na závěr studia vedlejší specializace (proto se do něj noví studující nemohou zapsat v ZS23).
  • Kurz 3PS444 Aplikace sociálně-psychologických poznatků plně nahrazuje kurz 3PS437 Aplikace metod sociálně psychologického výzkumu.
  • V rámci kurzu 3PS444 se již nerealizuje malý empirický výzkum v týmech.
  • Výuku kurzu 3PS444 zabezpečují všichni vyučující vedlejší specializace a probíhá formou řešení případových studií.
  • Vedlejší specializace se již neukončuje soubornou zkouškou. Úspěšnými absolventy specializace jsou všichni studující po úspěšném odstudování všech předmětů vedlejší specializace.

Pro studenty, kteří měli VS zapsanou již v letním semestru 2023, se nic nemění. Absolvují tedy předmět 3PS437 Aplikace metod sociálně psychologického výzkumu v původní podobě a vedlejší specializaci ukončují soubornou zkouškou.