Digital Marketing a Marketing Trainee v Nestlé

Chcete získat pracovní zkušenosti a odstartovat svou kariéru? Náš firemní partner společnost Nestlé má otevřené dvě trainee pozice: Marketing Trainee a Digital Marketing Trainee.

Pozice jsou vhodné pro vysokoškolské student(k)y, kteří/é mohou odpracovat alespoň 75 měsíčně (2-3 dny v týdnu) a kteří/é ovládají angličtinu na komunikativní úrovni.

Marketing Trainee Infant Nutrition

• Spolupracuje na marketingových projektech
  • Postupně vede samostatně svěřené portfolio
  • Zpracovává pravidelné i ad hoc analýzy dat s cílem vyhodnocovat značky a marketingové aktivity