Termín souborné zkoušky a obhajob DP + pokyny k odevzdání

Termín pro skládání zkoušek z vedlejší specializace je stanoven takto:

Souborná zkouška z VS:
14.9. od 8:30

Postup zápisu na zkoušku z VS:

• Student si státní / soubornou zkoušku z VS zapisuje v InSIS stejně jako mimosemestrální kurz: Moje studium – Portál studenta – Mimosemestrální kurzy. Kurz musí být registrován v tom semestru, ve kterém student plánuje zkoušku skládat.
  • Jakmile jsou vypsány jednotlivé termíny, student se zapíše na konkrétní termín – bez volby termínu není řádně zapsán/přihlášen.
  • Po úspěšném odstudování všech potřebných předmětů a splnění podmínek pro skládání zkoušky z vedlejší specializace (čl. 17 Studijního a zkušebního řádu) si student prostřednictvím InSIS podá elektronickou žádost své studijní referentce (Portál studenta – Moje studium – Podání elektronické žádosti na studijní oddělení). V žádosti uvede, že splnil/a všechny podmínky pro složení státní / souborné zkoušky z vedlejší specializace, a že žádá o potvrzení možnosti státní / soubornou zkoušku z VS skládat.
  • Studijní referentka zkontroluje, zda jsou v InSIS skutečně splněny všechny studijní povinnosti vedlejší specializace a v kladném případě žádost elektronicky schválí.
    Student si elektronicky schválenou žádost vytiskne (nebo uloží).
  • Student se v daném termínu dostaví na státní / soubornou zkoušku z vedlejší specializace a přinese si s sebou schválenou žádost jako doklad o splnění všech podmínek pro řádné složení státní / souborné zkoušky z vedlejší specializace. Bez schválené žádosti nelze státní / soubornou zkoušku z vedlejší specializace skládat. V případě časové tísně je možné schválenou žádost komisi předložit v elektronické verzi.

Okruhy otázek ke zkouškám jsou k dispozici v sekci Ke stažení.

Závěrečné práce

Termíny pro obhajoby DP

Obhajoby DP
12.9. od 8:30

13.9. od 8:30

Termíny jsou předběžné, k úpravě může dojít po odevzdánídiplomových prací 24.8.2022.

Odevzdání diplomových prací proběhne pouze elektronicky vložením do InSIS do 24.srpna 2022, 23:59 hod. Student si musí po vložení finální verze diplomové práce do InSIS vygenerovat z Portálu studenta výpis o korektním vložení elektronické verze práce, ve kterém se zobrazí název práce, vedoucí, oponent i zpráva, že práce byla korektně vložena. Toto potvrzení, které se mu poté automaticky zašle na e-mail, přepošle sekretářce katedry, z níž je vedoucí práce. Bez tohoto potvrzení nebude diplomová práce přijata k odevzdání.

Pro přihlášení k termínu na obhajobu je třeba si zapsat mimosemestrální kurz  3ODP – Obhajoba diplomové práce.

Bakalářské práce se budou odevzdávat do 21.9.2022. Předběžný termín obhajob bude v období od 19.10. do 28.10. 2022.