Psychologická pomoc studentům zasažených invazí na Ukrajinu

VŠE a její fakulty se v souvislosti s danou situací shodly na několika formách pomoci. Jednou z nich je i psychologická pomoc studentům. Tu pod hlavičkou Akademické psychologické poradny (APP) zajišťují odborníci – psychologové – z Katedry manažerské psychologie a sociologie.

Plně si uvědomujeme potřebu zvýšené psychologické podpory studentům v době invaze na Ukrajinu, a proto tuto pomoc poskytujeme nad rámec vypsaných hodin všem studentům bez rozdílu národnosti.

Pokud byste v důsledku traumat způsobených válkou potřebovali psychologickou pomoc, obraťte se na APP, kde vám bude pomoc přednostně poskytnuta. Napište na ac@vse.cz a následně dostanete konkrétní informaci o datu, hodině a jménu poradkyně či poradce, kteří se vám v daném čase budou věnovat.
Nechcete-li se z jakéhokoliv důvodu obracet na psychology pracující na VŠE, můžete využít např. tyto možnosti pomoci: