Nestlé – Digital Innovation and Automation Trainee and HR Trainee

Hlavní fakultní partner, společnost Nestlé, nabízí bakalářským a magisterským studentům následující Trainee pozice:

• Název pozice – Digital Innovation and Automation Trainee
  • Úvazek – 75 hodin měsíčně, DPČ
  • Cílová skupina – bakalářští i magisterští studenti, se zájmem o roční stáž či dlouhodobější spolupráci
  • Deadline přihlášek – do uzavření výběrového řízení
  • Stručný popis – Chceš získat pracovní zkušenosti a odstartovat svou kariéru v oblasti digitálních inovací a automatizace procesů? Jsi proaktivní a baví Tě moderní technologie? Tak neváhej a přijď pracovat k nám do Nestlé!
  • Link na celý inzerát – Detail pozice | Kariéra v Nestlé (jobs.cz)

• Název pozice – HR Trainee – Learning & Development
  • Úvazek – 75 hodin měsíčně, DPČ
  • Deadline přihlášek – do uzavření výběrového řízení
  • Stručný popis – Láká tě rozvíjet svoji kariéru a získat neocenitelné zkušenosti v oblasti lidských zdrojů? Připoj se k našemu týmu a podílej se na rozvoji zaměstnanců a plánování vzdělávání spolu s profíky z oboru! Hledáme k sobě dynamickou posilu, co se nebojí nových výzev a sdílí náš zápal pro rozvoj a růst.
  • Link na celý inzerát – Detail pozice | Kariéra v Nestlé (jobs.cz)
Nestlé – Digital Innovation and Automation Trainee and HR Trainee