Nestlé – Supply Chain Trainee pro Nepresso

Jste studentem/studentkou logistiky nebo je to obor, který vás zajímá a baví? Rád/a bys získal/a zkušenosti z retailového prostředí a poznal/a, jak funguje proces z pohledu plánování a logistiky od A do Z? Razíte ICAN přístup a jste týmový hráč? Zvládnete i nahodilé změny v business plánu? Jestli jste si odpověděl/a na většinu ANO, pak vás rádi přivítáme v Nestlé do Nespresso týmu!

JAKÉ BUDOU TVÉ ÚKOLY A ODPOVĚDNOSTI?

• Spolupráce na plánování dodávek na naše Nespresso butiky (CZ&SK)
  • Sledování a zajištění hladkého průběhu toku zboží na butiky
  • Pravidelný reporting zásob a dodávek

PROČ SE K NÁM PŘIPOJIT?

• Čeká na tebe přátelský tým plný kávových nadšenců.
  • Získáš u nás příležitost být součástí rychle rostoucího businessu a pracovat pro prémiovou značku.
  • Svoji pracovní dobu si rozvrhneš flexibilně s možností kombinovat práci v kanceláři s homeofficem.
  • Do práce dojedeš v pohodě na kole a kolo si v kanceláři uschováš
  • Podpoříme tvůj profesní rozvoj.
  • Mezi našimi benefity najdeš neomezenou konzumaci kávy, slevy na naše produkty, možnosti vzdělávání a rozvoje v rámci Trainee programu, příspěvky na stravování a další.

Více detailů o pracovní pozici a kontakt naleznete zde.

Nestlé – Supply Chain Trainee pro Nepresso