Nestlé nabízí tři Trainee pozice

Firemní partner katedry, společnost Nestlé, nabízí tři volné Trainee pozice:

Nestlé – Trainee pro digitální komunikaci

Jsou Facebook a Instagram vaši nejlepší kamarádi? Sledujete trendy propagace na sociálních sítích a uvědomujete si jejich důležitost v dnešním světě? Dokážete připravovat posty, které na sociálních sítích zaujmou? Pak jste pro nás ten/ta pravý/á! Hledáme někoho, kdo se nebude bát vyzkoušet nové věci a mluvit k tisícům lidí prostřednictvím vybraných online kanálů. Nabízíme vám placenou stáž s mnohými výhodami a jedinečnou příležitost se zdokonalit a získat nové zkušenosti v digitálním světě!

Cílová skupina – bakalářští i magisterští studenti, se zájmem o roční stáž či dlouhodobější spolupráci, výborná čeština/slovenština nutností, komunikativní angličtina

Nestlé – CSR Trainee

Zajímají vás CSR aktivity? Rozumíte interní a externí komunikaci? Patří mezi vaše dominantní vlastnosti pečlivost a samostatnost? Pokud jste si na všechny otázky odpověděl/a „ano“, tak se nám do Nestlé Česko určitě ozvěte.

Nestlé – Trainee analytik – Customer Service

Chcete být součástí našeho Supply Chain týmu a získat neocenitelné zkušenosti z největší potravinářské společnosti na světě? Máte nadhled a vždy si poradíte s komplexními úlohami? Nabízíme jedinečnou stáž, kde budete mít možnost zmapovat a optimalizovat proces listingu u našich zákazníků.

Cílová skupina – bakalářští i magisterští studenti, se zájmem o roční stáž či dlouhodobější spolupráci, výborná čeština/slovenština nutností, angličtina výhodou

Nestlé nabízí tři Trainee pozice