Mimosemestrální kurz 3PS675 – Autentický a kreativní leadership /31. 1. – 3. 2. 2023/

Katedra manažerské psychologie a sociologie zve studenty navazujícího magisterského studia všech fakult na mimosemestrální kurz 3PS675 – Autentický a kreativní leadership (3 ECTS, v angličtině), který se uskuteční v termínu 31. ledna – 3. února 2023 (úterý – pátek), vždy od 9:00 do 15:00 v prostorách xPORTu VŠE.

• Co znamená „být autentický“ a jak to souvisí s leadershipem?
  • Jak naše představivost, kreativita a její uplatňování a rozvíjení ovlivňuje náš well-being, zvládání stresu a schopnost vytvářet alternativní reality?
  • Jak se lze učit a rozvíjet prostřednictvím hry a metod inspirovaných uměním?

Tento inovativní kurz vás pomocí hry, dramatu a uměleckého tvoření zve k prozkoumání toho, co pro vás znamená „autentický leadership“. Prostřednictvím přístupů a metod inspirovaných arte terapií, Gestaltem i kreativní skupinovou prací mohou účastníci kurzu rozvinout své sebeuvědomění, kreativitu, vyjadřování, komunikační a manažerské dovednosti.

Kurz je koncipován jako zážitkový workshop zahrnující uměleckou individuální a skupinovou práci, vystoupení, rozhovory a skupinové diskuse. Zapište se a přijďte v pohodlném oblečení, abyste si mohli hrát, hýbat se, tvořit… a mnoho dalšího.

Lektorem kurzu je Ronen Berger, Ph.D., zkušený arteterapeut a učitel, bývalý tanečník a herec.

Zápis je v InSIS již spuštěn.

Mimosemestrální kurz 3PS675 - Autentický a kreativní leadership /31. 1. - 3. 2. 2023/