Big Step: Budoucnost technologií /29.-30.11.2023/ – spoluorganizuje Nestlé

Chceš zažít vzrušující dobrodružství ve světě moderních technologií? Zajímá tě využití umělé inteligence, ale nevíš, jak začít? Přidej se k nám na Big Step!
Big Step není jen další nudný projekt. Je to tvůj vstupní lístek do světa technologické transformace, a zároveň možnost nakouknout do firemní kultury velkých společností! 🚀 Tentokrát tě přivítají Nestlé, T-Mobile, Vodafone a Zentiva.

Co můžeš očekávat?
🎮 4 hodiny intenzivních workshopů v 4 různých firmách.
🌐 Spojení různých odvětví, abys získal/a širokou perspektivu.
🏆 Úvodní a závěrečný ceremoniál s oficiálním certifikátem.

A co je nejlepší? Účast na Big Step je ZDARMA! Navíc ti zajistíme dopravu a jídlo, takže se nemusíš starat o nic jiného než o skvěle strávený čas s novými lidmi a inspiraci.
Tak neváhej a přidej se k nám! Stačí vyplnit krátký formulář zde: https://forms.office.com/e/KkGRz5AEzG
  • Cílová skupina – bakalářští i magisterští studenti
  • Deadline přihlášek –  15.11.2023
  • Maximální účast – 20 studentů
  • Jazyk – čeština
Big Step je tvojí branou do světa umělé inteligence a dalších moderních technologií, tak si to užijeme společně!
Big Step: Budoucnost technologií /29.-30.11.2023/ – spoluorganizuje Nestlé