Termíny

1.7.2018 - 31.8.2018 - Hlavní prázdniny

17.9.2018 - 14.12.2018 - Výuka v zimním semestru 2018/2019

27.9.2018 - Děkanský den

Více... »

Hledat
Pokročilé hledání
Výběrové řízení do vedlejší specializace Sales Management

Související stránky

Vážené studentky a studenti,

vzhledem k vysoké oblíbenosti vedlejší specializace Sales Management, ale i z důvodu zaangažování velikého množství kvalitních firemních partnerů, bude od následujícího semestru probíhat přihlašování do VS na základě vaší snahy (výběrové řízení). To by nicméně nemělo být náročné pro ty z vás, které obor opravdu zajímá. Výběrové řízení je v duchu salesu založené na znalostech pouze částečně, mnohem více záležá na snaze a ochotě věnovat přípravě potřebný čas.

Postup:

1. 12. 2017 – 8. 1. 2018 bude otevřena odevzdávárna výběrového řízení. Od té doby můžete vkládat odkazy na leteckou poštu nebo youtube, kam nahrajete své 1min prezentační video. 12. 1. proběhne automatizovaný zápis 25 nejlepších studentů.

Obsah videa (co bude komise hodnotit):

Natočte sebeprezentaci v délce maximálně 1 minuty ve formátu MP4. Jejím obsahem bude představení vaší osoby, motivace a předpokladů ke studiu Sales Management vedlejší specializace, největšího životního úspěchu (nemusí být spojený s oborem) a vaší hlavní „konkurenční výhody“ oproti ostatním zájemcům. Odkaz na svou videopřihlášku vložte do příslušné odevzdávárny v InSISu. Nevkládejte žádný průvodní dopis ani vysvětlení k videu. Rada – buďte kreativní. Připravte si dobře skript, nahrajte vícekrát, setřihejte, použijte hudbu, prostředí, atd.

Co bude následovat:

Bodové hodnocení a informaci o úspěchu při výběru naleznete na příslušném místě v InSISu. Vždy se ujistěte, že jste vložili odkaz videopřihlášky do InSISu správně a případně přidali kód, pokud je ke stažení zapotřebí. Nemůžeme akceptovat později podané nebo nefunkční odkazy na videopřihlášky, nebo videozáběry použité ve více přihláškách.

 

Více informací o VS je k dispozici na webových stránkách Katedry marketingu i Katedry manažerské psychologie a sociologie.

http://kmg.vse.cz/vedlejsi-specializace-sales-management/vs-sales-management/
http://kmg.vse.cz/wp-content/uploads/vs_sales-management.pdf
https://www.vse.cz/studium/harmonogram_ak_roku_ls2017_2018.pdf