3PS528 Trénink komunikačních a prezentačních dovedností v LS 22/23 NOVĚ jako volitelný kurz

V letním semestru 2022/23 bude nově otevřen volitelný kurz 3PS528 Trénink komunikačních a prezentačních dovedností pro obchodní praxi. Tento oblíbený a velmi kladně hodnocený kurz je běžně určen pouze studentům VS 3SA Sales Management. Využijte tedy výjimečnou příležitost, kdy kurz otevíráme jako volitelný. Kurz je zařazen ve skupině cVM pro všechny fakulty, u FPH pouze pro program Management.

Náplní kurzu je intenzivní trénink soft skills v úzkém okruhu spolužáků s důrazem na detailní zpětnou vazbu, které se mnohdy nedostává. V podpůrném prostředí můžete trénovat jak překonání ostychu, tak i pilování detailů. Prostor a čas bude z většiny věnován různým druhům prezentací a vystoupení, ale součástí kurzu jsou i základní prvky rétoriky nebo improvizační cvičení. Zkušená lektorka Zuzana Mráčková se věnuje i zásadám efektivní komunikace a nástrojům pro osobní rozvoj.

Lektorka kurzu

Zuzana Mráčková

Absolventka Fakulty podnikohospodářské na VŠE spolupracuje s Katedrou manažerské psychologie a sociologie na předmětu Trénink komunikačních a prezentačních dovedností v obchodní praxi. Povoláním markéter v současnosti působí ve farmaceutickém průmyslu. Má rovněž zkušenost z nadnárodních FMCG společností. Právě z marketingové praxe sbírá podněty pro svou výuku, která je vedena interaktivním stylem.

Nově 3PS528 Trénink komunikačních a prezentačních dovedností pro obchodní praxi v LS 22/23 jako volitelný kurz